Zgodnie z regulaminem turnieju „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą”, ogłoszonego przez Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych, przedstawiamy cztery zgłoszone drużyny studentów, wyniki losowania par procesowych oraz kazusy turniejowe.

• Drużyna A - Uniwersytet Adama Mickiewicza (opiekunowie: prof. UAM dr hab. Katarzyna Kokocińska, mgr Jarosław Kola)
    o Aleksandra Grabowska
    o Alicja Sementina
    o Filip Golędzinowski
    o Łukasz Wasilenko
    o Maciej Kowalczyk

• Drużyna B - Uniwersytet Warszawski (opiekun: dr hab. Piotr Bogdanowicz)
    o Eryk Ryciak
    o Marcin Woźny
    o Agnieszka Warsewicz
    o Mateusz Mućka
    o Adam Jeżewski
    o Marta Radke

• Drużyna C - Uniwersytet Jagielloński (opiekun: dr Aleksandra Sołtysińska)
    o Tomasz Mielko
    o Maciej Gilis-Januszewski
    o Michał Kulikowski
    o Kinga Kanecka
    o Rafał Rutkowski
    o Karol Witas

• Drużyna D - Uniwersytet Łódzki (opiekun: dr Anna Górczyńska)
    o Julia Bilska
    o Magdalena Rogozińska
    o Maria Szychowska
    o Adam Kramarz
    o Katarzyna Leszka

Plik z opisami kazusów można pobrać tu. Zestawienie par dla poszczególnych kazusów poniżej:

kazusy

Więcej informacji na temat turnieju, grafik i regulamin znajdziecie Państwo pod tym linkiem.

Informacja o zmianach w regulaminie konkursu, treści kazusów wraz z odpowiedziami na pytania uczestników Turnieju Moot Court znajdują się pod linkiem.