We wtorek 20 lutego 2018 r. w siedzibie Kancelarii Wardyński i Wspólnicy sp. k. w Warszawie odbyło się pierwsze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych. Porządek obrad Zebrania, w którym uczestniczyli niemal wszyscy Członkowie, obejmował podsumowanie i zatwierdzenie działalności Stowarzyszenia w roku 2017, zmiany Statutu oraz plany działalności Stowarzyszenia na najbliższy rok.

Członkowie Stowarzyszenia odbyli również dyskusję na temat zagadnień takich, jak: (1) jak zamówienia poniżej progów unijnych, (2) wybrane przesłanki wykluczenia wykonawców z postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, (3) kwestie związane ze skargą na orzeczenie KIO, a także (4) projekt ustawy o jawności życia publicznego.
W następstwie dyskusji zostały powołane grupy robocze do opracowania stanowiska i postulatów legislacyjnych Stowarzyszenia w tym zakresie.

WZ01

WZ02a