7 sierpnia, 2020 roku, SPZP zwróciło się do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z prośbą o potwierdzenie o potwierdzenie prawidłowości przyjmowanej przez Stowarzyszenie wykładni przepisów ustawy z dnia 19 czerwca 2020 r. o dopłatach o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19 w zakresie dotyczącym zmiany umowy w sprawie zamówienia.

Pełna treść zapytania znajduje się tutaj.