14 stycznia 2021 roku w dzienniku Rzeczpospolita ukazał się dodatek na temat nowego Prawa zamówień publicznych, w którym znajdziecie Państwo cztery teksty autorstwa członków SPZP:

• mec. Jarosław Jerzykowski - "Niedozwolone klauzule umowne", treść dostępna pod linkiem.
  • mec. Tomasz Michalczyk - "Za podanie nieprawdziwej informacji 2 lata bez przetargu", treść dostępna pod linkiem.
  • mec. Jan Roliński - "Mediacja zamiast kosztownego procesu", treść dostępna pod linkiem.
  • mec. Anna Szymańska - "Środki ochrony prawnej od 2021 roku", treść dostępna pod linkiem.