SAVE THE DATE: Konferencja SPZP „2 lata nowego Pzp – analiza zebranych doświadczeń, postulowane zmiany"
Warszawa, 25 października 2022 r.

Tuż przed wybuchem pandemii weszło w życie nowe Prawo zamówień publicznych, a wraz z nim pojawiły się nowe problemy i wyzwania w naszej codziennej pracy. W ramach dyskusji podczas stacjonarnej konferencji organizowanej przez nasze Stowarzyszenie w Warszawie, na którą zapraszamy 25 października, przyjrzymy się doświadczeniom związanym z jego stosowaniem.

Wydarzenie podzieliliśmy na następujące panele dyskusyjne:

1. Przygotowanie i prowadzenie postępowania (w tym unieważnienie postępowania).
  2. Ocena ofert.
  3. Umowy w sprawie zamówienia publicznego.
  4. Zamówienia sektorowe oraz zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa.
  5. Środki ochrony prawnej.

Wyżej wymienione kwestie, nawet jeśli nie obejmują wszystkich aspektów stosowania Pzp, z którymi spotykamy się na co dzień, są w naszej ocenie najistotniejsze.

Wkrótce podamy szczegóły dotyczące czasu, miejsca, programu konferencji oraz rejestracji, tymczasem już dziś zachęcamy do zarezerwowania terminu w kalendarzu.