SPZPSPZP

Napisz do Nas: kontakt@stowarzyszeniepzp.pl

Prawie 2 lata od daty wejścia w życie ustawy Pzp to już wystarczający okres, aby przyjrzeć się, czy „nowe” Pzp spełniło pokładane w nim nadzieje.

Podczas konferencji „2 lata nowego Pzp – analiza zebranych doświadczeń, postulowane zmiany" wspólnie z członkami Stowarzyszenia oraz przedstawicielami organów i instytucji związanych z systemem zamówień publicznych, zamawiających i wykonawców wymieniliśmy poglądy na temat problematycznych kwestii związanych z obecnie funkcjonującymi rozwiązaniami w ustawie Pzp oraz kierunku koniecznych zmian.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ekspertom, którzy przyjęli zaproszenie do dyskusji w panelach podczas konferencji Stowarzyszenia, za merytoryczną i konstruktywną rozmowę. Jako Stowarzyszenie widzimy potrzebę rozpoczęcia już teraz publicznej debaty i wypracowania rozwiązań, które posłużą wszystkim uczestnikom rynku zamówień publicznych.

 

 

 

Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych © 2017. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.