Organizator niniejszym zmienia Terminarz przebiegu Turnieju, przyjmując następującą chronologię nadchodzących etapów konkursowych (zmiany w stosunku do dotychczasowego Terminarza oznaczono kolorem czerwonym):

Terminarz:

• Do 7 listopada 2022 r., godz. 17:00 - przesłanie do Organizatora odwołań przez drużyny występujące w roli odwołujących.
  • 10 listopada 2022 r., przekazanie przez Organizatora do Uczestników występujących w roli odwołujących decyzji o zakwalifikowaniu 1 drużyny do etapu ustnego, tj. do udziału w symulacji rozprawy przed KIO [tego samego dnia przekazanie przez Organizatora do Uczestników występujących w roli zamawiających odwołania złożonego przez tą drużynę odwołującego, którą zakwalifikowano do etapu ustnego].
  • Do 21 listopada 2022 r., godz. 17:00 - przesłanie do Organizatora odpowiedzi na odwołanie przez zamawiających.
  • 24 listopada 2022 r. – przekazanie przez Organizatora do Uczestników występujących w roli zamawiających decyzji o zakwalifikowaniu 1 drużyny do etapu ustnego, tj. do udziału w symulacji rozprawy przed KIO [tego samego dnia przekazanie przez Organizatora do odwołującego zakwalifikowanego wcześniej do etapu ustnego, odpowiedzi na odwołanie złożonej przez tą drużynę zamawiającego, którą również zakwalifikowano do etapu ustnego].
  • 6 grudnia 2022 r. – rozprawa, etap ustny (zapraszamy 1 odwołującego i 1 zamawiającego).