Informujemy, że po analizie i ocenie nadesłanych odpowiedzi na odwołanie sporządzonych przez Drużyny reprezentujące zamawiającego, Jury pojęło decyzję o zakwalifikowaniu do finału konkursu Zespołu Uniwersytetu Warszawskiego.

Przy czym zaznaczamy, iż obie nadesłane prace reprezentowały niezwykle wysoki i wyrównany prawniczy poziom, a decyzja w przedmiocie wyboru i wskazania pracy lepszej była bardzo trudna i została podjęta po długich obradach Jury.

Obu Drużynom gratulujemy świetnie wykonanej pracy. Zespołowi Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie dziękujemy za udział, natomiast Zespół Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy do ustnego finału, w którym będzie mógł zmierzyć się z Zespołem Uniwersytetu Szczecińskiego reprezentującym odwołującego.