1 czerwca 2023 roku odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych. Zebranie było okazją do podsumowania działalności Stowarzyszenia w ubiegłym roku, a także - w związku z upływającą kadencją władz Stowarzyszenia - wyboru władz kolejnej kadencji.

Nowo powołany Zarząd SPZP tworzą: Aldona Kowalczyk, Katarzyna Kuźma, Mirella Lechna-Marchewka, Piotr Bogdanowicz, Wojciech Merkwa i Jan Roliński, zaś Komisję Rewizyjną: Anna Prigan, Anna Specht-Schampera, Anna Szymańska, Wojciech Hartung, Jarosław Jerzykowski, Jarosław Sroka, Tomasz Zalewski.

Spotkanie zakończyło się dyskusją na temat planowanych inicjatyw Stowarzyszenia.